Напишіть мені у месенджеріTelegramWhatsAppViberMessengerMailPhone

ВИДАЛЕННЯ КОМКІВ БІША

Комки Біша — це жирова тканина, що розташована в центральній зоні щоки: між поверхнею шкіри та слизовою оболонкою. У дитячому віці вони захищають м'язи обличчя від травм. Коли людина дорослішає, грудки Біша формують контури нижньої частини обличчя: створюють об'єм та роблять вилиці менш вираженими. Але з часом шкіра втрачає свою еластичність, і жирова тканина на обличчі провисає, утворюючи так звані «бульдожі щічки». Через це ви можете виглядати старше, ніж є насправді. Крім вікових змін, утворення брилів прискорюють такі чинники як куріння, читання лежачи, перебування на сонці без SPF.

Видалення комків Біша дає змогу:
•зменшити об'єм щік, надати обличчю витонченого вигляду;
•підкреслити вилиці та овал обличчя;
•візуально омолодити.

Найчастіше до пластичного хірурга Тараса Врублівського за цією операцією звертаються молоді дівчата, що хочуть змінити геометрію обличчя згідно власних уявлень про себе. Цю операцію виконують окремо або в комплексі з фейсліфтингом (підтяжкою обличчя), щоби зробити контури більш вираженими. Запишіться на консультацію, щоби дізнатися, чи варто вам видаляти грудки Біша, і чи потрібні супутні операції.
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Для отримання більш детальної інформації, звертайтеся до пластичного хірурга Тараса Врублівського за номером телефону +38 (066) 763 11 40
або записуйтеся на консультацію.
Чи можна розв'язати проблему нехірургічним шляхом?
Овал обличчя підтримують у формі за допомогою фейсфітнесу — вправи треба виконувати щоденно. Аби досягти помітного ефекту, ви мусите займатися не один місяць. Існують також альтернативи у вигляді лімфодренажного массажу, мезотерапії та ін'єкційного ліполізу. Ці процедури несуть користь для вигляду обличчя загалом: покращують циркуляцію крові та лімфи, підвищують тонус шкіри. Але вони ніяк не впливають на кількість жирової тканини в щоках, і зрештою не здатні розв'язати проблему. Тільки видалення комків Біша дає відчутний, гарантований результат.

Ця пластична корекція підходить більшості людей зі слов'янським типом зовнішності за рахунок округлої будови обличчя. Перевагами видалення грудок Біша є:
•доступна ціна;
•швидке здійснення: оперативне втручання займає до години часу, після чого пацієнт одразу може поїхати додому;
•невелика інвазивність — після операції на обличчі не лишається жодних слідів;
•короткий реабілітаційний період;
•мінімальний ризик ускладнень.
Достатньою підставою для проведення оперативного втручання є:
•надлишковий об'єм щік;
•зміни овалу обличчя після різкого схуднення;
•вікові зміни: опущення щік, утворення брилів;
•бажання покращити пропорції обличчя;
•естетичні уподобання.

Протипоказання до цієї операції включають:
•гострі запальні захворювання;
•декомпенсація хронічних захворювань;
•онкологічні захворювання;
•цукровий діабет;
•порушення згортання крові;
•ожиріння;
•психічні розлади;
•дисплазія сполучної тканини;
•планове коливання ваги (збільшення або зменшення);
•вік пацієнта менше ніж 18 років.

Якщо вік відвідувача становить 22–25 років, то хірург приймає рішення індивідуально, оскільки в цьому віці можливе природне зменшення об'єму жирового прошарку на щоках.

ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ВИДАЛЕННЯ ГРУДОК БІША

Хірургічному втручанню передує консультація з лікарем Тарасом Врублівським. Під час зустрічі визначається остаточна ціна видалення комків Біша, дата проведення операції та перелік доопераційних обстежень. Усі аналізи, які призначає лікар, можна здати в клініці протягом одного дня. Це необхідно, аби впевнитися у відсутності протипоказань.

Операція триває близько години. Зазвичай її виконують під місцевою анестезією. За бажанням пацієнта процедуру виконують під загальним наркозом.

Після введення анестезії хірург здійснює маленькі (до 1 см) розрізи на слизовій оболонці рота. Через них він дозовано видаляє жирову тканину, і зашиває розрізи. Видалену жирову грудку за необхідності переміщують в іншу ділянку обличчя (ліпофілінг). Така маніпуляція актуальна для жінок та чоловіків із худорлявою будовою обличчя — аби лице не набувало втомленого вигляду після операції. Жир також можуть перемістити на вилиці. Цей метод актуальний для естетичної корекції обличчя та компенсації вікових змін.

Після операції хірург Тарас Врублівський накладає на прооперовану ділянку фіксуючу пов'язку. Оскільки втручання малоінвазивне, пацієнт повертається додому одразу після операції.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ З ВИДАЛЕННЯ КОМКІВ БІША

Тривалість операції
1 година
Анестезія
місцева анестезія
Середній термін перебування у стаціонарі
немає необхідності
Реабілітаційний
період
2–3 тижні
Видалення жирових грудок Біша — це ефективний метод корекції, що не потребує госпіталізації та швидко надає помітний результат. Така пластична операція повністю безпечна для дорослих, оскільки комки Біша не мають жодного функціонального навантаження у фізіології дорослої людини.

Внутрішній шов після операції розсмоктується самостійно. Жодних рубців немає. Упродовж 2–3 тижнів можуть утворюватися незначні набряки на щоках. Остаточний результат стає помітним через 3 місяці. До ускладнень належать: оніміння щік, тимчасовий дискомфорт під час жування, синці. Для того, аби уникнути ускладнень, пацієнт повинен дослухатися рекомендацій пластичного хірурга Тараса Врублівського:
•упродовж реабілітації поменше розмовляти, сміятися, кричати;
•дотримуватися дієти: упродовж першого тижня — рідка їжа, упродовж другого тижня — напіврідка та пропущена через блендер / терку. Температура страви має трішки перевищувати кімнатну;
•обмежити фізичні навантаження протягом одного місяця після операції.

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ КОМКІВ БІША

Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Бажаєте дізнатися точну вартість операції? Запишіться на консультацію до лікаря Тараса Врублівського.
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.

ДІЗНАТИСЯ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ ВИДАЛЕННЯ КОМКІВ БІША

ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency