Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ

Усі воліють виглядати молодо якомога довше. Але інтенсивний ритм життя призводить до того, що навіть молоді люди, дивлячись у дзеркало, помічають небажані ознаки старіння. Несприятливий клімат, стреси на роботі, недостатній чи нерегулярний догляд та індивідуальні особливості організму — усе це сприяє тому, що шкіра обличчя зазнає непроханих змін.

Звісно, існує безліч методів, як омолодити шкіру, уникаючи операцій: спеціальні вправи, ін'єкції, підтяжки нитками. Але всі вони недостатньо ефективні, мають короткотривалу дію та потребують регулярного повторення. Найбільш дієвим методом омолодження обличчя вважається підтяжка обличчя, або фейсліфтинг.

Фейсліфтинг — пластична операція, що спрямована на корекцію наслідків вікових змін обличчя та шиї. Пластика надає обличчю свіжого вигляду, не залишаючи видимих слідів хірургічного втручання. Підтяжка зберігає індивідуальні риси та пропорції, природний вигляд обличчя і найголовніше — дає довготривалий ефект.

Методи омолодження обличчя не обмежуються фейсліфтингом. Це комплексна операція, що часто поєднує ліпофілінг обличчя, блефаропластику, підтяжку щік (чек-ліфт), ліпосакцію підборіддя та шиї, медіальну платизмопластику, видалення комків Біша, імплантацію підборіддя, корнер-ліфт, булхорн (або інші різновиди підтяжки верхньої губи), резекцію DAO тощо. Лікар Тарас Врублівський на консультації підбере ті оперативні втручання, що найточніше відповідають вашим побажанням та дають змогу втілити комплексні зміни.
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ПОКАЗАННЯ ДО ПІДТЯЖКИ ОБЛИЧЧЯ

Фейсліфтинг не може бути проведений, якщо в пацієнта наявні такі захворювання:
•гострі запальні захворювання;
•гострі запальні захворювання;
•декомпенсовані хронічні захворювання;
•цукровий діабет;
•системні захворювання сполучної тканини;
•захворювання судин;
•онкологічні захворювання;
•гнійно-запальні захворювання шкіри обличчя;
•порушення психічного стану.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ОПЕРАЦІЇ З ПІДТЯЖКИ ОБЛИЧЧЯ

1. Кругова підтяжка — підтяжка всіх трьох третин обличчя та шиї.
2. Фейсліфт — підтяжка нижніх двох третин обличчя та шиї.
3. Операції на верхній третині обличчя:
•фронтліфт;
•темпоральний ліфтинг;
•бровліфт;
•ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя.
4. Підтяжка середньої зони обличчя (чек-ліфт).
5. Ендоскопічна підтяжка верхніх двох третин обличчя.
6. Підтяжка нижньої третини обличчя та шиї.

  РІЗНОВИДИ ОМОЛОДЖУЮЧОЇ ХІРУРГІЇ ОБЛИЧЧЯ

  На консультації у пластичного хірурга Тараса Врублівського пацієнт обирає дату оперативного втручання. До операції необхідно пройти обстеження. Лікар сформує ваш перелік аналізів і дасть направлення до профільних спеціалістів. Лабораторні аналізи можна здати в клініці за один день, а їхня вартість уже включена в ціну операції.

  У день операції пацієнт приходить у клініку натще (не вживаючи їжу та рідину з вечора попереднього дня). Хірург підписує з пацієнтом усі необхідні документи та маркером наносить розмітку на шкіру.

  Далі пацієнта проводять в операційну, де лікар-анестезіолог вводить його в ендотрахеальний наркоз. Якщо у пацієнта є протипоказання до цього методу знеболення, операцію проводять під місцевою анестезією з седацією. Болю під час хірургічного втручання пацієнт не відчуває.

  Хірург ретельно дезінфікує ділянку, на якій заплановане втручання, після чого приступає до операції.

  Після хірургічних маніпуляцій усі рани зашивають косметичним швом та покривають стерильними пов'язками. Зверху на стерильні пов'язки накладається еластична охолоджуюча пов'язка, що запобігає утворенню набряків та синців.

  ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПІДТЯЖКИ ОБЛИЧЧЯ ТА ТРИВАЛІСТЬ ОПЕРАЦІЇ

  ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ — ЦІНА

  Послуга
  Ціна
  Нитковий ліфтинг
  800-1200 €
  На сайті вказана орієнтовна вартість підтяжки обличчя. Сума залежить від обраного різновиду хірургічного втручання. Щоби дізнатися, скільки коштує підтяжка лиця, запишіться на консультацію до Тараса Врублівського. На індивідуальній зустрічі лікар озвучить остаточну вартість операції.

  Ціна фейсліфтингу включає: передопераційні обстеження, місце в палаті з харчуванням, операцію та знеболення, усі необхідні медикаменти на період перебування в клініці, контрольні огляди.
  Одразу після операції пацієнт може відчувати незначний біль, що зникне одразу після приймання знеболюючих. Уже на третій день больові відчуття поступово вщухають, а через сім-десять днів дискомфорт зникає повністю.

  Реабілітація після операції не складна. Вона полягає в обмеженні фізичних навантажень до 2-х тижнів, обмеженні різких рухів головою та носінні спеціальної компресійної пов'язки упродовж одного тижня. Мити голову можна вже на 3–5-й день після операції. Шви знімають через 7–10 днів. У ділянці втручання можуть також виникати набряки та синці, які зникають за 10–14 днів.

  Ускладнення трапляються вкрай рідко та проявляються у вигляді гематом, інфекційних ускладнень, видимих рубців, зниження чутливості, некрозів шкіри та пошкодження нервів. Для уникнення ризиків достатньо дотримуватися рекомендацій лікаря Тараса Врублівського та вчасно з'являтися на післяопераційні огляди та перев'язки.

  РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ФЕЙСЛІФТИНГУ

  Тривалість операції
  2–5 годин
  Анестезія
  ендотрахеальний наркоз
  Середній термін перебування у стаціонарі
  1 доба
  Реабілітаційний
  період
  2 тижні
  Так, є. У жінок рубці від операцій на обличчі ховаються у волоссі. Коротка зачіска, або облисіння у чоловіків можуть завадити тому, аби приховати рубці. Також існують певні риси в чоловіків, що надають їм «мужнього» вигляду і, якщо не врахувати ці деталі, операція може «фемінізувати» (надати обличчю жіночих рис).

  ЧИ Є РІЗНИЦЯ У ПЛАСТИЦІ ОБЛИЧЧЯ ЧОЛОВІКІВ ТА ЖІНОК?

  •згладження овалу обличчя (згладження контуру та кута нижньої щелепи, шийно-підборідного кута);
  •наявність «брилів» — значне опущення м'яких тканин щік (набагато нижче, ніж край нижньої щелепи);
  •наявність надлишку шкіри на шиї та в зоні біля вух;
  •виражені носогубні складки;
  •складки і зморшки на шиї та щоках;
  •опущення кутиків рота, поява «зморшок-маріонеток»;
  •поява другого підборіддя;
  •контурування кісткових виступів (скелетизація обличчя);
  •наявність «мішків під очима», малярних мішків;
  •наявність носослізної та середньощічної борозни.
  Фейсліфтинг
  1500–3000€

  ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ:
  РЕЗУЛЬТАТ ДО ТА ПІСЛЯ

  На сайті опубліковано реальні фотографії клієнтів Dr Vrublivskyi. Усі фото- та відеоматеріали розміщено зі згоди пацієнтів.
  Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

  Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
  Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
  Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.

  ДІЗНАТИСЯ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ ОПЕРАЦІЇ ПО ПІДТЯЖЦІ ОБЛИЧЧЯ

  ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
  Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
  Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
  Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
  FAQ
  +38 050 990 11 44

  м.Чернівці
  ЦІНИ
  ВІДГУКИ
  ГАЛЕРЕЯ
  ПОСЛУГИ
  БЛОГ
  ПРО ЛІКАРЯ
  FAQ
  АКТУАЛЬНЕ
  ПАРТНЕРСЬКА
  ПРОГРАМА
  Copyright © 2020 Т. Врублівський
  marketing by EZEM.agency