Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

ЯК УНИКНУТИ УСКЛАДНЕНЬ ПІСЛЯ ПІДТЯЖКИ ОБЛИЧЧЯ?

Кожній людині хочеться, як на довше зберегти свою молодість та красу. Особливо це стосується обличчя, яке є візитною карткою кожної людини. Воно завжди на виду, тому саме його насамперед всі оцінюють, саме по ньому визначають приблизний вік людини.

Але, на жаль, час нікого не щадить і рано чи пізно ви починаєте помічати на обличчі зморшки, обвислу шкіру навколо очей, на щоках та підборідді. А згодом і опущення кутиків рота, темні круги й мішки під очима. Та й сама шкіра втрачає еластичність, стає в'ялою та утворює складки.

Щоби зупинити всі ці вікові зміни можна застосовувати креми та косметичні процедури, робити спеціальні вправи. І ці методи навіть будуть працювати спочатку, але, як би не хотілось, усе ж настане той час, коли вони перестануть допомагати. Саме тоді варто задуматися про пластику обличчя. Нині медики розробили десятки видів хірургічних методів, які розв'язують конкретну проблему без втручань в інші зони.
Що таке пластика обличчя?

Пластика обличчя — це операція чи комплекс операцій, які спрямовані на омолодження. Залежно від показань пластичний хірург може обрати не один метод, щоби покращити загальний стан. Найбільш популярною вважається підтяжка обличчя.

Підтяжка обличчя або фейсліфтинг — це пластична операція, під час якої працюють над покращенням стану всіх трьох третин обличчя та шиї на глибоких структурах. Надійно фіксуючи м'язову систему, хірург прибирає негативні зміни й добивається ефекту естетично приємнішого та молодшого вигляду. Після цієї хірургічної корекції пацієнт не втрачає індивідуальні риси та пропорції, а лише омолоджує обличчя.

Якщо є відповідні показання, то фейсліфтинг часто поєднується з ліпофілінгом, блефаропластикою, підтяжкою щік (чек-ліфт), ліпосакцією підборіддя та шиї, медіальною платизмопластикою, видаленням грудочок Біша, імплантацією підборіддя, корнер-ліфт, булхорн (або інші різновиди підтяжки верхньої губи), резекцією DAO та інше.
«Це безпечно?»
Якщо операцію буде виконувати досвідчений кваліфікований пластичний хірург, то так, це безпечно. Тільки спеціаліст має достатньо досвіду, щоб, працюючи на глибинних шарах, не пошкодити лицевий нерв та не спричинити параліч та інші негативні наслідки.

До того ж одним із варіантів підтяжки є плікація поверхневої м'язово-апоневротичної системи. Це означає зшивання шару м'язів у складочку. Секретом успішно результату є резекція і відділення, під час яких пересікають зв'язки структури. Забезпечити приголомшливий ефект цього методу може тільки професіонал.

Сама ж операція триває від 2 до 5 годин, залежно від складності та кількості вибраних методів. Її виконують під ендотрахеальним наркозом. Пацієнт перебуває в стаціонарі в середньому добу. А реабілітаційний період триває впродовж 2-х тижнів та полягає в обмеженні фізичних навантажень.


«У якому віці зазвичай виконують хірургічну підтяжку обличчя?»
Зазвичай пластичні операції обличчя роблять після 40–45 років, якщо є відповідні показання. Проте у всіх людей по різному проявляються ознаки старіння. Тому якщо є негативні зміни, які хочеться та потрібно скорегувати, то можна й раніше зробити операцію.
«Які бувають ускладнення та, що лікар робить, щоби їх мінімізувати?»
— Гематоми. Для того, щоби не було кровотеч, я під час операції проводжу ретельний гемостаз, а також використовую коагулятор, яким запаюю всі судинки.

— Серома. Щоби цього уникнути, я встановлюю дренажі. У порожнині залишаю чисту трубочку, по якій виходить кров чи тканинна рідина. Якщо протягом доби ніяких виділень не було, значить уже й не буде, тому я знімаю дренаж.

— Некроз. Запобіганню некрозу допомагає помірний натяг та правильна товщина лоскута, який я формую.

— Інфекція. Щоби не з'явилася інфекцію, я правильно доглядаю та обробляю шви антисептичними засобами.

— Неспроможність швів. Щоби шви не розійшлись я рекомендую пацієнту зменшити фізичні навантаження.

— Асиметрія. Виникає, якщо підтягнути м'язи з однієї сторони сильніше чи в інший бік. Мені уникнути таких помилок дає змогу якісна освіта та досвід.

«Що робити пацієнту, щоб уникнути ускладнень?»
— Розповісти про всі шкідливі звички.

— Розповісти про всі косметичні процедури: підтяжка нитками, наявність філерів, ін'єкції гідроксиапатит кальцію, ультразвукові підтяжки та інші, які можуть ускладнити операцію.

— Розповісти про всі хвороби, у тому числі хронічні.

— Слідувати рекомендаціям лікаря.

— Зменшити фізичні навантаження на період реабілітації.
«Від чого залежить ціна підтяжки обличчя?»
Вартість підтяжки обличчя я визначаю під час консультації. Для початку я ознайомлююсь із побажаннями пацієнта, якого ефекту він хоче добитись. Після цього я даю свій висновок і рекомендації, як це краще буде зробити саме для цієї людини.

Коли ми визначилися із методами та обрали всі бажані різновиди оперативних втручань, я озвучую остаточну ціну. У неї будуть входити: передопераційні обстеження, місце в палаті з харчуванням, операція та знеболення, усі необхідні медикаменти на період перебування в клініці та контрольні огляди.
«Скільки буде триматись ефект від підтяжки обличчя?»
Якщо це щадні методики фейсліфтингу, то ефект буде не дуже тривалим: 3–5 років. А якщо більш надійні методики з переміщенням поверхневої м'язово-апоневротичної системи, то ефект буде тривати 10–15 років. Так відбувається, тому що операція не здатна зупинити старіння та скасувати дію сили земного тяжіння, але водночас старіння буде відбуватися більш гармонійно та не буде деформацій.

Отже, хірургічна підтяжка обличчя може омолодити та покращити загальний вигляд. Щоб уникнути ускладнень після операції, які в наш час бувають досить рідко, потрібно довіритися спеціалісту, не приховувати погані звички та хвороби і виконувати вказівки лікаря.

Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency