Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

ОПЕРАЦІЯ
ОЧИМА ПАЦІЄНТКИ

Освіта, досвід, кваліфікація — пусті характеристики, допоки 100 і 1000 пацієнтів не побачать бажаний результат. Нещодавно, отримав новий відгук від клієнтки, не можу не поділитися цими словами з вами.

«Довго наважувалась зробити пластику обличчя. Допомогла консультація: це ні до чого мене не зобов'язувало, проте дало поштовх. На прийом записалась через Direct.
«Консультація»
Зустрівшись з лікарем, розповіла свої побажання й очікування — безліч питань, побоювань Тарас Володимирович розвіяв, пояснив, чого очікувати, а чого ні.
Усім раджу безпосередню консультацію, не онлайн, відразу зрозумієте — ваш лікар або ні.
На саму операцію вже записалась онлайн. Хвилювалась звісно неймовірно, проте в клініці Angelholm одразу зустрів Тарас Володимирович і відвів на реєстрацію й здачу аналізів. Допоки все оформлювали, він постійно був поряд, пояснював та підказував.

За 2 години я вже була в красивій і чистій палаті. В операційну провела медсестра та за 10 хвилин лежала на операційному столі.
«На операційному столі»
Тарас Володимирович увесь час підтримував, поки готували до анестезії. Звісно побоювання нікуди не ділись. Я боялась болю, боялась, що погано перенесу анестезію. Проте боляче абсолютно не було: ні на жодному етапі перебування. Наркоз був дуже м'яким, неначе чудово виспалась.

Після маніпуляції прокинулась у реанімаційному відділенні, хірург знову був поряд. У реанімаці перебувала одну добу постійно під наглядом. Медперсонал постійно підносив ліки, воду та перевіряв самопочуття.
«Мій вигляд після операції»
Два дні практично не було ні синців, ні набряків, він з'явився на третю добу і проявились синці, лікар про це мене попереджав, тому віднеслась до свого стану спокійно.

Після операції я ще тричі приїздила на огляд і зняття швів. За три тижні вийшла на роботу.

Підсумовуючи, скажу, ви не будете покинуті самі на себе, вас завжди підтримає професійний персонал і особистий лікар.

Дуже задоволена результатом роботи Тараса Володимировича, за що йому дуже дякую. Досі онлайн консультуюсь з лікарем.

Дякую за професіоналізм, терпіння та підтримку».
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency