Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

Торсопластика
й схуднення —
у чому зв'язок?


Так багато запитань про пластику грудей, обличчя, а корекція тіла чомусь не в Топі. Мене зацікавила «тенденція», бо спина, боки не менш проблемні. Думаю, така підтяжка вважається за щось неважливе. Навіщо лягати під ніж хірурга — схудни. Проте саме схуднення, точніше його наслідки, спонукають загуглити «торсопластика»
Пару слів про Торсопластику
  Торсопластика — найоб'ємніша пластична корекція: вона підтягує шкіру, м'які тканини: живота, спини, стегон і боків. Маніпуляція показана, коли людина втратила 30–40 кг за 6–12 місяців.

  Тепер розумієте, чому написав «через наслідки схуднення», адже у результаті такого перевтілення, шкіра не встигає змінюватися слідом за формою тіла.
  Схуднули — є «зайва» шкіра, коли ж можна робити торсопластику?
  Кругову підтяжку тіла роблю лише після стабілізації ваги впродовж як мінімум 3 місяці, але гарант — рік. Позаяк, від втручання не буде сенсу, якщо схуднете чи погладшаєте, ще й введете організм у стрес.
  Підтяжка спини більше про естетику чи про здоров'я?
   Краса не існує без здоров'я. Тож хто вважає, що зайва шкіра не шкодить організму — надягнув рожеві окуляри. Великі шкірні складки можуть стати причиною пролежнів, подразнення та бактеріальних інфекцій. Зайва тканина вимагає постійного, ретельного догляду й бездоганної гігієни.
   «Та не можливо так швидко схуднути з такою вагою»
    Повірте, можливо. Об'ємна ліпосакція, інтенсивні фізичні навантаження, сувора дієта, шунтування шлунку, пологи: особливо після багатоплідної вагітності чи виношування великого плоду. Це не повний перелік тригерів обвислої шкіри.

    Тому, аби впевнитися у відсутності протипоказань, необхідно пройти повне медичне обстеження. Перелік аналізів й обстежень я підбираю індивідуально для кожного пацієнта під час консультації.
    Вже стандартна рубрика мого блогу «протипоказання»:
     • гострі запальні захворювання;
     • цукровий діабет;
     • захворювання судин;
     • онкологічні захворювання;
     • соматичні розлади;
     • порушення психічного стану;
     • вік менш як 18 років.
     «Чи вдасться уникнути шрамів?»
     Без рубців ніяк. А ось наскільки вони непомітні — інше. Розмір і розташування ділянки корекції, який розріз: горизонтальний, вертикальний або кільцевий — усі ці фактори впливають на розмір шраму. Так, операція не проходить безслідно, проте ефект після підтяжки видно відразу. Погодьтесь, недолік більш впадає в очі, ніж акуратний рубець.
     Трішки зі здійснених мрій моїх пацієнтів
      Кругова підтяжка повністю змінює лінії тіла, буквально перевтілює людину. Докорінно змінюється і якість життя й самооцінка і самопочуття. Бо часто людина з надлишком шкіри не може підібрати одяг за розміром, носить все вільне й соромиться відкритого вбрання, про пляж, годі й говорити. Після операції не потрібно ховати негарні складки шкіри, просто насолоджуєтесь собою та новим життям.

      Однак, щоб отримати бажане — наважитись на торсопластику мало, реабілітація після — надважлива.
      Ось поради, як відновитися після втручання:
       У перші дні дотримуйтесь постільного режиму. Аби прискорити загоєння ран, необхідно носити компресійну білизну: вона допомагає позбутися набряків, знімає навантаження з прооперованих ділянок та запобігає розходженню швів. Мінімум 2 місяці відмовтеся від фізичних навантажень, сауни, бані та солярію.
       «Чи можливі ризики?»
       Розвиток ускладнень залежить від об'єму маніпуляції, стану здоров'я й сумлінного виконання моїх вказівок. До ускладнень відносять довге загоєння ран, кровотечі, гематоми, помітні рубці.

       Дослухайтеся рекомендацій і своєчасно відвідуйте контрольні огляди — тоді вірогідність неприємних наслідків мінімальна.
       Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

       Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
       Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
       БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
       ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
       Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
       Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
       Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
       FAQ
       +38 050 990 11 44

       м.Чернівці
       ЦІНИ
       ВІДГУКИ
       ГАЛЕРЕЯ
       ПОСЛУГИ
       БЛОГ
       ПРО ЛІКАРЯ
       FAQ
       АКТУАЛЬНЕ
       ПАРТНЕРСЬКА
       ПРОГРАМА
       Copyright © 2020 Т. Врублівський
       marketing by EZEM.agency