Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

Ринопластика:
корекція носа у деталяхГотуючись до написання статті, натрапив на статистику: кожна 3 селебріті вдавалася до пластики. Звичайно сумніваюсь, що всі зірки видали б секрети своєї зовнішності. А так, як писав про ринопластику, загуглив: хто ж зі знаменитостей «поправив» профіль. Мерилін Монро, Скарлетт Йоханссон, Дженніфер Еністон, Леді Гага, Анджеліна Джолі, Меган Фокс — сам здивувався, стільки красунь звернулась до хірурга. Цей список довгий та є прикладом, як багато людей не задоволені своїм носом. Зараз ринопластика, як і більшість втручань, доступні для всіх. Головне на сто відсотків впевнитись у бажанні змін. Сподіваюсь, допоможу вам і детально розповім до чого готуватись.
Давайте по черзі, що ж таке ринопластика?
Ринопластика — це корекція форми носа. Завдяки їй можна виправити носову переділку, зменшити крила носа, товщину кінчика та ін.
«Кому вона потрібна?»
Основними показаннями до ринопластики є:
 • вроджена деформація носового скелета або викривлення через травму;
 • потовщений кінчик носа;
 • ніздрі збільшеного розміру;
 • занадто широке перенісся;
 • довгий ніс;
 • асиметричні крила носа;
 • горбинка;
 • порушення дихальної функції;
 • «сідлоподібна» форма.
Як бачите, ринопластика виправляє не тільки естетику, а й лікує. Адже деяким пацієнтам потрібно відновити нормальне носове дихання. Викривлення переділки або збільшення раковин завдають серйозний дискомфорт і заважають звичайному життю. У такому випадку операція поєднується з септопластикою. Це операція, яка направлена на відновлення носового дихання.


« Септопластика = ринопластика?»
Ринопластика поділяється на такі види:
Естетична: змінює форму й розмір носа;
Функціональна: поліпшує прохідність носових ходів пацієнтам з утрудненим носовим диханням;
Реконструктивна: відновлює кісткову, хрящову та м'які тканини носа, які пошкоджені, деформовані або втрачені.

"Як дізнатися, що змінений ніс буде гармонічним до всього обличчя?"
Завдяки комп'ютерному моделюванню. Воно вкрай важливе для успішної пластики носа. Я підбираю найкращий варіант — узгоджую з пацієнтом і тільки тоді переходимо до наступних етапів.
"Чи має значення вік?"
Тканини носа формуються до 18 років. До цього віку форма та розмір можуть істотно змінюватися. Тож складно об'єктивно оцінити наявність або відсутність показань до ринопластики. У кожному індивідуальному випадку зважую рішення на основі ретельного огляду й результатів аналізів.
Як довго проходить реабілітація?"
Вона не займає багато часу та проходить практично без ускладнень. У перші дні можуть з'явитися легкі набряки чи синці. Приблизно через тиждень вже знімаю пов'язки. А через кілька тижнів не залишиться і сліду від втручання.
"Чи можливо пришвидшити загоєння?"
Так, ось декілька порад:
 • Обмежте куріння та вживання алкоголю;
 • Уникайте активної міміки впродовж реабілітації;
 • Упродовж 2 місяців не носіть окуляри, тільки лінзи.
Уже через місяць після операції можна займатися спортом.
Ринопластика — складне втручання, як не крути — буде дискомфорт, однак як сказав не один мій пацієнт: «Воно того вартує…»
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency