1. Міні абдомінопластика підходить для пацієнтів із незначними шкірно-жировими відкладеннями на животі. Хірург робить невеликий розріз у лобковій зоні та проводить там решту маніпуляцій, аби покращити контури тіла.
2. Повна абдомінопластика актуальна для пацієнтів із великим об'ємом шкіряних складок та жирових нашарувань на животі та стегнах. Хірург здійснює розрізи в зонах деформацій, натягує шкірний покрив та переносить пупок.
3. Ендоскопічна абдомінопластика показана пацієнтам молодого віку із діастазом м'язів живота, який не супроводжують жирові надлишки. Лікар розсікає шкіру біля пупка та в зоні бікіні, а далі користуючись ендоскопом з'єднує ослаблені м'язи.
4. Вертикальна, або Т-подібна абдомінопластика відрізняється тим, що розрізи роблять горизонтально та вертикально (вздовж середньої лінії живота). Таку методику пропонують пацієнтам, у яких є рубці, шрами та малорухлива шкіра на животі.
Пластичний хірург підбирає оптимальну методику для кожного пацієнта під час консультації та первинного огляду. У результаті ви отримуєте індивідуальний план покращень, що включає підбір комплексу втручань, розрахунок ціни на основі чинних акцій і доступних хірургічних поєднань, та зручний таймінг операції та контрольних оглядів.
РІЗНОВИДИ ПЛАСТИКИ ЖИВОТА
ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ З ПЛАСТИКИ ЖИВОТА
Щоби дізнатися, скільки коштуватиме операція, запишіться на консультацію до Тараса Врублівського. На індивідуальній зустрічі лікар озвучить вартість.
Абдомінопластика допоможе вам позбутися таких проблем:
•обвислий живіт після вагітності;
•надлишок шкіри та підшкірно-жирової клітковини на животі, що утворився внаслідок вікових змін або різкого схуднення;
•провисання, або птоз передньої стінки живота;
•розходження, або діастаз прямих м'язів живота;
•виражені розтяжки (стриї) та післяопераційні рубці;
•пупкові та пахові грижі, грижа білої лінії живота.
Пластична операція протипоказана в таких випадках:
•гострі інфекційні та декомпенсовані хронічні захворювання;
•онкологічні захворювання;
•патології щитовидної залози та ожиріння, спричинене ендокринними захворюваннями;
•цукровий діабет;
•порушення згортання крові;
•серцево-судинні захворювання;
•вагітність та період лактації;
•вік менш як 18 років.
Щоб упевнитися у відсутності протипоказань, пацієнт мусить до операції пройти медичне обстеження. Лікар Тарас Врублівський на консультації формує перелік аналізів, обстежень та з огляду на їхні результати приймає рішення про проведення операції.
ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПЛАСТИКИ ЖИВОТА
Середній термін перебування у стаціонарі
У перші дні після операції дотримуйтеся постільного режиму, розташовуйтеся в ліжку напівсидячи. Сплануйте харчування так, аби ваш раціон складався з легких для травлення продуктів.
Графік післяопераційних оглядів складається для кожного клієнта окремо, у тому числі доступні онлайн-консультації, що дуже зручно для іногородніх відвідувачів. На 10–14 день пластичний хірург проводить обов'язковий контрольний огляд та знімає шви.
Набряк та синці на прооперованій ділянці зникають упродовж 1–2 місяців. У цей час пацієнт має носити бандаж та уникати навантажень на прес. Ризик ускладнень залежить від об'єму хірургічного втручання та стану здоров'я пацієнта. У виняткових ситуаціях можливі: інфекційне запалення, гематоми, асиметрія. Дослухайтеся рекомендацій лікаря Тараса Врублівського та своєчасно відвідуйте огляди, аби пройти період відновлення легко та спокійно.
Не зволікайте зі зверненням, і вже за два місяці ви насолоджуватиметеся результатом операції!
ПЕРЕБІГ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА РИЗИК УСКЛАДНЕНЬ
Абдомінопластика Т-подібна
Корекція розмірів та форми пупка
Успішна пластика живота вимагає від пацієнта попередньої підготовки. За 2 тижні до операції обмежте вживання алкоголю та куріння та припиніть приймання ліків, що розріджують кров (на кшталт аспірину).
Техніка виконання може відрізнятися залежно від обраного різновиду абдомінопластики. Зазвичай пластичний хірург Тарас Врублівський проводить операцію в такій послідовності:
1. розмітка;
2. загальне або регіонарне знеболення;
3. розрізи на передній черевній стінці;
4. видалення надлишків шкіри та жирових тканин на ділянці нижче пупка;
5. пластика ослаблених прямих м'язів живота;
6. переміщення та фіксація пупка у в новому отворі.
7. дренаж;
8. ушивання розрізів;
9. накладення пов'язки та спеціального бандажа.
Після цього пацієнт 2–3 дні перебуває в комфортабельній одномісній палаті під наглядом медперсоналу. За потреби, лікар виписує знеболювальні та протизапальні препарати. Якщо є ризик ускладнень, то стаціонарне лікування може бути подовжене.
АБДОМІНОПЛАСТИКА: ПРОЦЕС ОПЕРАТИВНОГО ВТРУЧАННЯ
Ліпоскульптурування живота
Ендоскопічне ушивання діастазу