Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

ЯК РЕАГУВАТИМЕ ШКІРА ЖИВОТА ПІСЛЯ ПІДТЯЖКИ НА ВАГІТНІСТЬ?

Живіт зі зморшкуватою, в'ялою шкірою та розтягнутими м'язами у минулому — залишився лише ледь помітний рубець. І ось пацієнтка знову на консультації. Вона планує другу вагітність, але безліч сумнівів передують цьому. «Як вплине абдомінопластика на виношування й годування?» «Чи збережеться результат операції після пологів?» «Якщо ні, що ж робити?».
Після розмови зрозумів, багато жінок турбують подібні запитання, тож нова стаття не забарилася.
«Абдомінопластика може нашкодити немовляті в утробі?»
Підтяжка живота в жодному разі не є протипоказом до зачаття та вагітності. Виношування протікає однаково, як у жінки після абдомінопластики, так і у тієї, яка не зверталася до пластичного хірурга.
«Чому протипоказанням корекції є вагітність?»
Не власне сам період, а тільки його близькість до операції. Так і з'явився міф, що абдомінопластика, проведена до вагітності, негативно впливає на виношування або ускладнює пологи. Проте, це не так! Основна причина, за якої маніпуляція не рекомендується до пологів — банальна недоцільність.
«Виношування зведе нанівець ефект від операції?»
Так, тому категорично не раджу абдомінопластику до вагітності. Адже навіть корегувати потім не так просто.
«Як тоді вберегти шкіру на животі?»
Краще зробити підтяжку після пологів. Це запорука стабільного результату на все життя. Але є медичні покази, що зовсім не стосуються краси: діастаз, грижі та ін.
« Коли після пластики краще ставати мамою?»
Бажано не раніше, ніж через півроку-рік після маніпуляції. Організм повинен відновитись, отримати ресурс, а рубець після абдомінопластики — стати стійким. До того ж, тільки через 1 місяць, після завершення реабілітації насолоджуватиметесь новими красивими формами.
Наостанок скажу те, що й пацієнтці на огляді: найголовніше — ваше здоров'я й здоров'я дитини, інше можливо виправити.
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency