Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

Підтяжка стегон:
відмінусуйте недолік

Один із найчастіших комплексів серед жінок — невдоволення стегнами. І коли дуже хочеться одягнути коротку спідницю чи купальник, у думках: «Ні».
Постає запитання:
«Хіба все життя відмовляти собі у бажаному або зважитися на зміни?»
Відповідь очевидна — час діяти.

Підтяжка стегон — ефективний і практичний спосіб позбутися зайвого та отримати ідеальні ніжки. Під час операції коригую зовнішню, внутрішню частину стегон: змінюю контур й усуваю зайві відкладення, обвислу шкіру.
«Чому говорять, що внутрішня частина стегна — вразливе місце?»
Тут нагромаджується підшкірний жир, а з віком з'являються «вушка» та целюліт. Адже тургор шкіри починає слабшати. М'язи в цьому місці напружуються мінімально, особливо за пасивного способу життя.
«Як з'являється такий недолік?»
У зону ризику потрапляють не лише ті, в кого є надлишок ваги. Люди із нормальною й малою вагою теж мають проблеми із внутрішньою частиною стегон. Причина — у недостатньо активному способі життя, в незбалансованому харчуванні, у дієтах, які змушували організм накопичувати жирові відкладення. Розвіюю стереотип щодо віку: це недосконалість як старших жінок, так і молодих дівчат.
Протипоказання до пластики стегон:
  • гострі інфекції;
  • декомпенсовані хронічні недуги;
  • онкологія;
  • цукровий діабет;
  • порушення згортання крові;
  • серцево-судинні хвороби;
  • ожиріння III-IV ступенів;
  • вік, менш як 18 років.
«Як відбувається підготовка до операції?»
Насамперед огляд зони, яку необхідно удосконалити. Далі розповідаю про майбутній результат. Потім – призначення загальних аналізів: здача крові, сечі, флюорографія, а також спеціальних – за станом здоров'я.

Перед операцією завжди рекомендую стабілізувати режим харчування та відмовитися від куріння хоча б за 2 тижні до маніпуляції.
Страх втручання — більше страх невідомого, ніж самого процесу
Операція триває 2-3 години під загальним наркозом. Умовно кажучи, поки ви поринаєте в сон, усуваю недоліки на цій ділянці.
Розрізи залежно від проблеми:
Розрізи вздовж лінії ноги – від паху до коліна
Кругові розрізи – від паху навколо ноги, вздовж тазостегнового суглоба
Спіральний розріз – від підягодичної складки до паху і лобка
Еліпсоїдальний розріз від ягодиці до стегна
У стаціонарі пацієнт перебуває близько 2-3 днів, а реабілітаційний період триває 4-6 тижнів.
« Скільки коштує пластика та підтяжка стегон?»
Все залежить від проблеми та індивідуального стану кожного пацієнта. Орієнтовно від 400€ до 2000€. Вважаю, це виправданим вкладом у своє здоров'я та естетику тіла. Правду казав Ніцше: «Краса — обіцянка щастя»
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency