Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

MOMMY MAKEOVER:
відновлення після пологів

Звучатиме грубо, але материнство — удар по красі й здоров'ю. Вагітність, пологи, годування — колосальне навантаження на організм жінки. Тож не дивно, що 95% мам докладають зусиль, аби повернути свою форму «до». Як пластичний хірург скажу, є зміни, які без скальпеля не виправити. Зараз завдяки цілому комплексу втручань легко відновити фігуру за декілька місяців. Не тягнутиму інтригу й розповім про «Mommy makeover» або «Перевтілення матусі».

Назва надихаюча і погоджуюсь, що це дійсно перевтілення. Адже операція поєднує корекцію грудей (збільшення імплантами, підтяжка, або їх поєднання), ліпосакцію та абдомінопластику.
«Через які ж проблеми до мене звертаються молоді мами?»
Серед найпоширеніших:
  • обвисання грудей;
  • значна втрата об'єму грудей;
  • обвисання шкіри живота, яка розтягнулась під час вагітності;
  • діастаз м'язів живота;
  • жирові відкладення в області талії й стегон.
«Операція є протипоказом до народження дитини?»
Ні в якому разі, єдине: ще одна вагітність, пологи та годування можуть відображатись на результаті. Тож може виникнути необхідність повторно відкоригувати проблемні зони.
«Коли можна робити «Mommy makeover»?»
Я оперую не раніше, ніж через 6 місяців після закінчення годування. Саме стільки потрібно організму, щоб відновитися після пологового стресу. А ще: рекомендую робити тоді, коли ваша вага наблизилась до дородової.
«Хіба комплекс втручань не важкий для організму?»
Про це писав пост і повторюсь ще раз: декілька корекцій одночасно мають більше переваг, ніж недоліків. Економія часу на підготовку, одна загальна реабілітація, один наркоз. Не менш важливий психологічний комфорт. Тому ви не тільки, так би мовити, зробите «повний апгрейд», а ще й залишитесь у плюсі з часом і грошима.
«Скільки триває реабілітація після «Mommy makeover»?»
Вона трішки довша, ніж після кожної з операцій окремо. Але суть схожа: мінімізувати фізичні навантаження впродовж місяця, носити спеціальну компресійну білизну в області грудей і живота. Одужання може зайняти від одного до двох тижнів – хоча це залежить від конкретних втручань.
«Чи зможу після операції доглядати за дитиною?»
У перший час вам знадобиться допомога. Так, не можна підіймати дітей і навіть немовлят упродовж 1 місяця. Ба навіть слід уникати енергійних вправ і підняття важких предметів протягом як мінімум шести тижнів після.
«Коли побачите результат?»
Деякі результати після «Mommy makeover» видно відразу, повний ефект не побачите до тих пір, допоки не зійдуть усі набряки. А він може бути протягом шести місяців або довше.
Материнство не привід забувати про свою красу. Повернути себе, своє тіло завжди можна. У цьому прагненні ви не одні, я завжди вам допоможу.
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency