Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

МАМОПЛАСТИКА ВІД "А" ДО "Я"

З журналів, стрічок соціальних мереж, екранів телевізорів споглядають красуні з ідеальним бюстом. І жоден не зможе напевне сказати, чи приклав хірург свій скальпель до їхнього декольте.

Безперечно, природу жіночого тіла не зміниш: вагітність, грудне вигодовування, схуднення, набір ваги, гормони – усе це впливає на вигляд грудей. Однак «недосяжні» глянцеві форми не такі вже й недосяжні.

Почнемо з найстрахітливішого питання, яке турбує більшість пацієнток:
«Чи виникають ускладнення після збільшення грудей?»
Доопераційні обстеження, якісна робота лікаря й дотримання пацієнткою правил реабілітації - це гарант результату без жодних ускладнень та нюансів, прописаних дрібним шрифтом.
У виключних, поодиноких ситуаціях можуть бути такі ранні та пізні наслідки:
Ранні: сірома, гематома, інфекція, розходження швів, некроз м'яких тканин.
Пізні: видимі грубі рубці, асиметрія, анімація, капсульна контрактура, пізня сірома, погіршення естетичного результату.

Отож, аби уникнути цих наслідків, ви проходите консультацію та огляд у пластичного хірурга, а потім здаєте комплекс аналізів. Тільки так можна переконатися у відсутності протипоказань та ризиків для вашого здоров'я. Нагадаю, до загальних протипоказань відносять:

  • погане згортання крові;
  • інфекційні та складні хронічні захворювання;
  • онкологію;
  • вагітність, планування її незабаром;
  • годування грудьми, незавершена лактація;
  • неповноліття.
«Чи буде помітне збільшення?»
Опишу питання з двох боків. Якщо з боку підняття тонусу, красивої форми – звичайно, так. Якщо ж із боку наслідків втручання, це вже залежить від хірурга: вправні у нього руки чи з аліекспресу.
Адже створити новий силует – лише половина справи. Косметична складова не менш важлива. Хочеться, щоби сліди були помітні мінімально, неначе постаралась матінка природа. Якщо йде мова про збільшення імплантами – різні доступи визначають, де виднітиметься тонкий рубець. Зазвичай, це такі зони, де він мінімально помітний. З підтяжкою дещо складніше, позаяк без розрізів не обійтися.

Але не забуваємо, що формування шрамів залежить від індивідуальних особливостей, тому надважливим є період реабілітації. Спеціаліст враховує ці особливості та коригує програму реабілітації, тож варто дослухатися саме цих рекомендацій, і не шукати поради у подруги чи блогера (наприклад). Відтак кінцевий результат не змусить чекати та вже за пів року, а то й раніше – у дзеркальному відображені ви побачите володарку пружного бюста із непомітними людському оку шрамиками.

Щодо безпечності імплантів годі й говорити — біоінертний матеріал не викликає жодної непереносимості й є абсолютно безпечним.
Замінити його слід хіба що за естетичними побажаннями або з медичних показників: капсульна контрактура, розрив, пізня сірома
«Реабілітаційний період»
Єдиною згадкою, що форми не від «генетичної лотереї» будуть щорічні УЗД і огляд імплантатів у фахівця.
Усе залежить від організму пацієнтки. У перші дні можуть спостерігатися болі та дискомфорт, утворюватися невеликі синці. Потрібно носити компресійну білизну впродовж місяця. Заняття спортом, фізичні навантаження показані тільки через місяць. Через 2 тижні можете сідати за кермо, так само через 2 тижні вже легко спати на боці, а через місяць на животі. Операція майже не вибиває вас із буденного ритму, тож залежно від виду діяльності, працювати дозволяється з 5-го дня. А рубець від розрізу зникає практично повністю через вісім-дев'ять місяців.

Операційне втручання позаду, місяць у компресійній білизні теж, але лишився ще такий сумнівний момент:
«На дотик зрозуміло, що груди «зроблені»?»
Ні. Сучасна конструкція імплантатів максимально подібна до природної тканини. Тож різниці жодної.
Я привідкрив завісу такої операції, як мамопластика, як бачите, «не такий страшний вовк, як його малюють». Сучасні технології та матеріали роблять її максимально безпечною, безболісною й ефективною.


Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency