Напишіть мені у месенджеріTelegramWhatsAppViberMessengerMailPhone

Мамопластика
після пологів

Вагітність і народження малюка — трепетний момент у житті кожної. З появою дитини стає іншим не тільки ваш світогляд, а й тіло. Особливо це помітно на декольте.
«Як можуть змінитися груди після пологів і вигодовування?»
Під час вагітності груди збільшуються, а разом з цим розтягуються зв'язки й шкіра. Лактація також вносить свої зміни — груди стають ще важчими. Тож не рідкість, що після вигодовування жінка стикається з:

▫️ недостатністю об'єму
▫️ птозом (обвисання грудей)
▫️ асиметрією (різні за формою та розмірами груди)
▫️ поганою якістю шкіри.
«Як повернути красу бюсту?»
У таких випадках показані різні варіанти підтяжок в комбінації з імплантами, ліпофілінгом чи без них.

Після операцій ми отримуємо гарну форму, об'єм і симетрію. Проте, на грудях залишаються рубці. Вигляд та їх розміщення залежить від виду підтяжки. Це питання часто турбує моїх пацієнток, тож опишу більш детально.

Якщо птоз незначний, проводжу циркулярну підтяжку, при якій розріз на межі пігментованої шкіри ареол і звичайної шкіри — слід після такого втручання максимально непомітний.

На більш пізніх стадіях птозу (коли сосок знаходиться на рівні складки під залозою або нижче) однієї циркулярної підтяжки замало, тому, крім рубця навколо ареол, додається вертикальний рубець донизу молочної залози з або без горизонтального рубця по складці під залозою.

«Чи видно рубці після мамопластики?»
При правильному догляді за рубцями вони стають майже не помітними. До того ж, є багато методів, які покращують вигляд рубців – лазерні методики, мезотерапія, використання силіконових пластирів, медичний татуаж.
«Коли після годування можна збільшувати й підтягувати груди?»
Імпланти не можна встановлювати до повного завершення лактації, адже після завершення годування груди будуть мінятися, зменшуватися в об'ємі – ми можемо отримати нестабільний, непрогнозований результат.

Я розумію, хочеться відразу після пологів бачити себе у звичному образі, але ваш організм пережив величезне навантаження, тож не раніше 6 місяців після закінчення грудного вигодовування зможу повернути ідеальну форму бюсту.

Наостанок скажу, що сучасна пластична хірургія виправить будь-які недоліки. Головне, аби ви звернулися до кваліфікованого лікаря, який втілить омріяний образ без шкоди для здоров'я.
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency