Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

НАВІЩО ЛЮДИНІ ГРУДОЧКИ БІША?

Підкреслені вилиці, невеличкі впадини на щоках та худорляве обличчя в останній час стали символом вроди та молодості. Проте, дивлячись у дзеркало, інколи вилиці навіть не помітні на пухких щічках, а впадин взагалі немає. Спочатку, щоби виправити цю ситуацію ви намагалися схуднути, але пухкі щічки нікуди не зникли.

А тоді ви почули чи прочитали досить поширену думку, що природного ефекту можна досягти завдяки популярній пластиці з видалення грудочок Біша та не мучити себе альтернативами, які однаково не дають бажаного результату.

Проте, що це таке, де вони знаходяться та, чому їх можна просто видаляти? Наскільки це взагалі безпечно? Які наслідки такого оперативного втручання? І чи можна цю операцію робити всім?

Найперше, варто зазначити, що грудочки Біша — це невеликі спеціальні жирові тільця, які розташовуються в центральній зоні щоки під вилицями, між внутрішніми та зовнішніми м'язами, та тягнуться аж до скроневої ділянки. Їх назвали так у честь французького анатома і фізіолога Марі Франсуа Ксав'є Біша.
Немовлятам грудочки Біша допомагають зменшити м'язове тертя під час ссання материнського молока. Саме завдяки грудочкам Біша в немовлят такі пухкенькі щічки. У старшому віці вони можуть змінювати свій розмір та виконують функцію захисту м'яз обличчя від травм. А дорослим людям вони створюють певний індивідуальний об'єм щоки та можуть зробити вилиці менш виразними.

Розмір грудочок Біша різний у кожної людини й не залежить від ваги. У декого їхній розмір диктується генетикою. Але остаточну форму грудочки Біша приймають після 25 років, а до того можуть самостійно збільшуватися чи зменшуватися й це не вважається патологією. Тому, чи потрібно від них позбуватись, краще задумуватися після 25 років.
«Це безпечно?»
Якщо довіритися досвідченому пластичному хірургу, то пластика з видалення грудочок Біша цілком безпечна. Нетривалу операцію виконає команда спеціалістів у стерильних умовах під місцевою анестезією. Після завершення процедури пацієнт може в той же день їхати додому.
«Які наслідки видалення грудочок Біша?»
Ця операція ніяк не впливає на функцію м'язів щік та не пов'язане із негативними віковими змінами в майбутньому. У будь-якому випадку, із віком потрібно буде слідкувати за тонусом шкіри та покращувати його. Ще одним плюсом операції є те, що жирові відкладення не з'являться на щоках, навіть якщо ви в майбутньому наберете вагу.
«Який ефект дасть операція?»
Правильно виконана операція покращує овал обличчя та робить його контури більш зрілими. А також запобігає тому, що жирова тканина з віком провисне та утворить так звані «бульдожі щічки», додавши обличчю кілька зайвих років.

До того ж альтернативи операції такі, як фейсфітнес, лімфодренажний масаж, мезотерапія та ін'єкційний ліполіз, можуть лише трохи покращити вигляд обличчя, але ніяк не зменшують жирові відкладення в зоні щік, тож і не розв'язують цю проблему.

Під час операції я видаляю лише частину, яка міститься під вилицями. Усе інше немає потреби чіпати. З тієї зони забирається приблизно 2,5-3 мілілітри жиру. Цього достатньо, щоби добитися ефекту зменшення об'єму в середній зоні щоки, підкреслити овал обличчя й контур вилиць та надати обличчю більш витонченого вигляду.


«Чи всім ця операція дасть ефект?»
Ні, тому що такого ефекту можна добитися не в кожної людини. У кого грудочки збільшені чи мають надлишкову масу, то після видалення можна буде досягти гарного результату. А якщо тільця невеликого об'єму або не виходять на щоку, тоді бажаного ефекту не отримати. Тому в таких випадках я раджу не робити таку хірургічну корекцію.

Перед операцією я виконую спеціальні тести, завдяки яким можна дізнатись об'єм грудочок та приблизно зорієнтуватись, який ефект дасть їхнє видалення. Крім цього, якщо в людини навпаки худорлявий тип обличчя, то для покращення зовнішнього вигляду потрібно додавати об'єму, а не ще більше зменшувати.
«Від чого залежить ціна видалення грудочок Біша?»
Ціна пластики може коливатися в залежності від особливостей вибраного хірургічного втручання. Хороший досвідчений пластичний хірург на консультації завжди з'ясує побажання клієнта, розповість усі за та проти видалення грудочок Біша, зробить необхідні тести та направить на аналізи.

А вже з отриманими результатами він розповість, якого ефекту можна буде досягти та озвучить, яка буде остаточна ціна видалення грудочок Біша. Маючи повну картину на руках, ви з впевненістю зможете прийняти рішення.
«Чи можна після видалення грудочок Біша робити пластику обличчя?»
Звичайно. Зазвичай, якщо є відповідні показання, видалення грудочок Біша я виконую разом із підтяжкою обличчя. Таким способом, тіло зазнає менше навантажень та стресу.

Отже, грудочки Біша це та жирова тканина, яку можна видаляти, адже в дорослому віці вона виконує мінімальну кількість функцій. Однак необхідність такої операції суто індивідуальна, яку остаточно може визначити лише досвідчений пластичний хірург.
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency