Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

Не імплантами єдиними — чим ще коригують груди

Ідеальні груди й ніякого компромісу — звучить агресивно у час бодіпозитиву. Проте, популярність мамопластики дає зрозуміти, що жінки готові лягти під скальпель заради омріяного тіла.
У своєму блозі я написав кілька статей про збільшення грудей за допомогою імплантів, але є інший шлях: ін'єкції власним жиром — ліпофілінг.
«Ліпофілінг «на пальцях»»
Жир беруть у самої жінки в зонах, де є надлишок, очищають і «вживлюють» у груди. Найчастіше пересаджують тканину з області живота, талії та стегон.
«Завдяки ліпофілінгу можна отримати бажаний розмір?»
Втручання дозволяє збільшити бюст максимум на 1,5 розмір. Для цього може знадобитися не один сеанс ліпофілінгу. Перерва між кожним з них близько 3-4 місяці. Тож, коли говоримо про зміну форм на один або два розміри відразу — без імплантів не обійтись.
«Які ще особливості цього методу?»
Ліпофілінг має свої можливості. Під час проведення однієї операції в груди вводиться обмежена кількість жиру. При перенесенні приживається тільки частина жирових клітин. Результат залежить від ступеня очищення жиру й особливостей організму пацієнтки.
«Коли є сенс вдаватися до корекції жиром?»
Коли потрібна корекція або реконструкція грудей. Однак, необхідно розуміти, що для ліпофілінгу потрібен пластичний матеріал — жир. Якщо жінка худорлявої статури, повноцінне збільшення бюсту таким способом неможливе.
«Хіба чужорідне тіло у грудях краще?»
Не краще і не гірше, все індивідуально. Сучасні імпланти максимально наближені до природної форми й складу, а ускладнення після операції зведено до мінімуму.

Левова частка успіху операції — це професіоналізм хірурга й коректно підібрана реабілітація.

Збільшення грудей за допомогою імплантів та жиру — дві рівноправні складові мамопластики, тож на рішення, яким шляхом удосконалити декольте, впливає очікування пацієнтки й показання до операції.
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency