Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

КОЛИ ПОТРІБНА НИЖНЯ БЛЕФАРОПЛАСТИКА?

Якщо вас цікавить пластика повік, із вірогідністю 99 % хоча б раз у вашому житті траплялася така розмова. Новий знайомий, сусід чи колега пильно вдивляється в обличчя і починає розпитувати… а ви відповідати та навіть трохи дратуватися.
Та ні, я добре почуваюся. Ніби й виспалася. Ні, не було вчора ніякої вечірки! І серіал не дивилася до ранку, і не плакала, та й взагалі — це звичний для мене вигляд.
А причина для цього «допиту» — мішки та темні кола під очима.

Більш ніж певен, що ви вже пробували боротись із ними найрізноманітнішими методами. Арсенал дуже великий: дотримання режиму дня, регулярні фізичні навантаження, правильне харчування, чайні пакетики, огіркові маски, корейські патчі, креми, сироватки й нефритові ролери… Можливо, хтось казав, що це 100 % «щось із нирками»…
«Мішки та темні кола під очима — ознака проблем із нирками?»
Патології чи серйозні захворювання нирок призводять до того, що людина стає схильна до набряків. Значний обсяг рідини затримується у внутрішніх тканинах і, в тому числі у зоні під очима. Одначе, крім цього симптому, людина спостерігає та відчуває й інші небажані зміни в організмі. Наприклад, важкість у ногах, біль у грудях, прискорене серцебиття, підвищена температура і тиск, втрата апетиту.

Якщо ви дотримуєтеся балансу «робота — відпочинок», вас не бентежать вищеперелічені симптоми, але зона навколо очей все одно виглядає так, ніби ви дуже-дуже стомилися — причина навряд чи у нирках. Скоріше, це ознака жирових гриж.
«Мішки — це жирові грижі нижніх повік»
Між очним яблуком та орбітою знаходиться периорбітальна клітковина, яка обмежена сполучнотканинною перегородкою. З віком (найчастіше, після 30) обсяг цієї клітковини збільшується, а перегородка втрачає свою еластичність та розтягується. Жирова тканина тисне на перегородку, утворюючи жирові грижі, або мішки під очима. І вони не зникнуть, навіть якщо ви щовечора будете робити фейсфітнес, будете спати по 9 годин на добу та будете користуватися кремами проти набряків. Жодна з цих дій не зменшить обсяг периорбітальної клітковини.

У деяких людей утворення надлишків жирової тканини в орбітальній зоні зумовлене генетично. В такому випадку, мішки під очима можуть датися взнаки вже у 18–20 років.
«Особливого віку для блефаропластики немає. Пластику повік виконують у будь-якому віці після 18, якщо у пацієнта є відповідні показання»
Позбутися жирових гриж під очима можна за допомогою блефаропластики. Ця пластична операція:
підтягує та розгладжує шкіру навколо очей
прибирає надлишки шкіри та усуває нависання повік
видаляє жирові грижі
робить ваш погляд більш свіжим та відкритим
«Блефаропластика не впливає на зір!»
Операція займає від пів години до двох. Об'єм втручання залежить від ступеня вираженості вікових змін та генетичних дефектів і впливає на вибір анестезії: місцева чи загальна.
«Блефаропластика не змінює форму ока. Якщо потрібно відкоригувати розріз очей, я підбираю та виконую супутні втручання»
Реабілітація після блефаропластики доволі швидка та легка. Вже за тиждень після операції я запрошую пацієнта на контрольний огляд, знімаю шви — і з цього моменту оточуючі ставлять зовсім інше питання: як ви досягли такого вражаючого ефекту? Дійсно, після блефаропластики не тільки шкіра навколо очей виглядає пружною та світлою, а й погляд ніби струменіє світлом.

Щоби закріпити ефект, я рекомендую:
•не нехтувати апаратними косметологічними процедурами з догляду за обличчям;
•не забувати про доглядові косметичні засоби та сонцезахисні окуляри;
•регулярно здійснювати медичні скринінги та піклуватися про загальний стан здоров'я.
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency