Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

«Лисячий» чи природній:
погляд у майбутнє

Повсякчас, у своїй практиці зіштовхуюсь з нав'язливим бажанням «бути у тренді». Можна вже складати список на кого рівняються пацієнтки. Наразі, у топі Белла Хадід зі своїм «лисячим поглядом». «Хочу, як у неї» розпочалось після промови пластичного хірурга Джуліан Де Сільва. За його думкою, Белла найкрасивіша жінка у світі, а її обличчя максимально наближене до ідеалу за золотим перетином.

Риси супермоделі привернули увагу мільйонів жінок, однак найбільше припав до душі особливий погляд, який обрамлюють брови з піднятим кінчиком. Зростає попит, збільшується і пропозиція, по-іншому бум на «котячі очі» чи «лисячий погляд» описати не можу.
«Що ж таке «лисячі очі» з погляду пластичної хірургії?»
Це ефект, коли очі мають мигдалеподібну форму й разом з бровами витягнуті вгору до скронь. При цьому зовнішній куточок ока знаходиться значно вище, ніж внутрішній. Даний ефект досягається завдяки різним варіантам скроневого ліфтингу, який може бути доповнений блефаропластикою, кантопексією та кантопластикою. Малоінвазивна альтернатива — нитковий ліфтинг. Хірургічна підтяжка зовнішнього кутика ока без надійної фіксації призводить до ще більшого опущення тканин у майбутньому, а нитковий ліфтинг має дуже короткотривалий ефект. У будь-якому випадку такий вигляд, як на мене, є неприродним і більше походить на деформацію.
«Які ж протипоказання у «лисячого погляду»?»
  • загострення хронічних хвороб;
  • запальні процеси в організмі;
  • онкологічні захворювання;
  • хвороби крові;
  • захворювання ендокринної системи, зокрема, цукровий діабет в декомпенсованій стадії.
«Чи залишаються сліди і шрами?»
Повністю уникнути рубців не вдасться. Адже робиться надріз. Інше питання — яку методику підбере лікар, позаяк саме від цього залежить, де пройде скальпель. До прикладу, під час повноцінного ендоскопічного ліфтингу розріз виконується у волосяній частині голови, де практично не видно слідів.
«Чи можна після процедури втратити зір?»
Як і у випадку з будь-якою іншою операцією, її результат безпосередньо залежить від кваліфікації спеціаліста. Послуги досвідченого фахівця, звичайно, коштують дорожче, але за ціною, стоїть повноцінна медична освіта та багаторічна практика.

Кожен день працюючи над вашою красою, можу сказати, що «лисячі очі» банальне віяння моди. Краще пропрацювати індивідуальність, «родзинки», а не приміряти особливості селебреті. Навіщо щось переробляти, якщо варто просто підкреслити дане природою. Найкраще — естетика натуральності, а не «копіювання» чийогось образу.
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency