Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

Чоловіки
теж старіють очима

Міф про вічну молодість чоловіків вже давно розвіяний — ми так само довіряємо недоліки пластичному хірургу, як і жінки. Тож не дивно, що чоловічий погляд поліпшує блефаропластика. Нависання шкіри верхньої повіки, мішки, жирові грижі й кола під очима — рано чи пізно це станеться незалежно від статі.

Хоча, через особливості анатомії, ознаки старіння саме навколо очей на чоловічому обличчі більш виражені, ніж на жіночому. Чого не сказати про інші зони.
Особливість старіння ділянки очей у чоловіків
Більш низьке розташування провокує сильніше нависання верхніх повік. Нас частіше турбують жирові грижі, вони неначе об'ємні «мішки» на нижній повіці.

Тепер підводка до моєї улюбленої рубрики
«не естетикою єдиною» — покази.
Вони схожі до «жіночої блефаропластики»:

  • нависання верхньої повіки;
  • втомлений вигляд очей;
  • «мішки» під очима;
  • жирові грижі;
  • надлишки шкіри на верхніх та нижніх повіках;
  • глибокі зморшки навколо очей;
  • опущені кутики очей;
  • асиметрія або специфічний розріз очей;
  • пошкодження шкіри повік через травму або вроджені дефекти.

Так ось, молодість і свіжість «дзеркала душі» вторинні, коли важкі повіки ускладнюють огляд. Будь-яка зорова активністю: читання, гаджети, телевізор дуже швидко втомлюють. У більшості через пересихання слизової. Тому чоловіки частіше наважуються на блефаропластику саме через здоров'я.
"Які методи чоловічої блефаропластики?"
Як і у жінок, операція проводиться на верхній, на нижній й одночасно на двох повіках — кругова корекція. Різниця лише у деталях, до прикладу, через необхідність збереження маскулінності та абсолютної природності майже «не підлягають» брови.
Верхня блефаропластика
Прибирає надлишок шкіри, завдяки чому погляд стає відкритішим. Розріз проходить у природній складці верхньої повіки, а зайві тканини відсікаються. Нову складку формують трохи нижче, ніж у жінок.
Нижня блефаропластика
Звільняє від «мішків» під очима й слідів втоми з усього обличчя. Надріз робиться близько до війкового краю, так, щоб рубець був непомітним.
Прокол у кон'юнктиві (внутрішній оболонці повіки)
Альтернатива без розрізів.
Ліпофілінг
Позбутися від глибоких борозен і синців допоможе жирозберігаюча маніпуляція. Грижовий жир не видаляють, а перерозподіляють у борозну під повіками.
"Наскільки висока вірогідність ускладнень??"
Операція малотравматична, тому ускладнення зустрічаються рідко. Достатньо дотримуватися рекомендацій лікаря.
"Як довго виднітимуться синці після блефаропластики?"
Шкіра повік дуже тонка та ніжна, після втручання деколи з'являються набряки і синці. Хвилюватися не варто: вони зникають упродовж десяти днів.

Наостанок додам фірмове:
«Краса — не подарунок, а вибір».
У першу чергу — вибір лікаря. Досвідчений пластичний хірург ніколи не «перетягне» чоловікові верхню повіку, щоб домогтися максимальної «молодості». Навпаки, залишить невеликий запас шкіри, аби не змінилися форма очей і погляд пацієнта, якщо не вони стали причиною корекції.
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency