Напишите мне в мессенджере Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

Брахіопластика:
відновлення тонусу передпліччя

В одному інтерв'ю дівчина розповідала про недоліки свого тіла, які ніколи не зможе виправити. Перше, на що вона звернула увагу — руки. Після схуднення плечі зовсім не у формі ще й з розтяжками. Історію поставимо на паузу й сфокусуємось на цій проблемі.
Можливо чули «крила кажана», саме так ще називають обвислу шкіру рук. Втрата тонусу внутрішньої частини від ліктя до плеча може з'явитися й у молодому віці, такі випадки непоодинокі. Доволі часто навіть збалансоване харчування, спорт та косметологічні процедури не дають бажаного результату. І ні, це не означає, що потрібно закинути режим та пити чудодійні таблетки. Адже навіть після пластичної корекції, про яку поговоримо нижче, обов'язковим є домашній догляд, помірні навантаження й стійка вага без великих коливань.

Отож, коротко опишу операцію, яка допоможе отримати такі бажані, підтягнуті руки.
Брахіопластика або армліфтинг (корекція контурів рук) — видаляє надлишки шкіри та жирової тканини, аби зменшити товщину внутрішньої поверхні рук (від ліктя до плеча).
«Чому з'являється птоз шкіри рук?»
Тургор та еластичність ділянки залежить від безлічі факторів. Я умовно розділяю їх на дві групи: природні й ті, що залежать від способу життя.

Почнемо з перших:
 • Вікові зміни. З роками ресурси організму вичерпуються, втрачається еластичність покриву, зона рук не виключення;
 • Гормональний дисбаланс. Ще одна причина, яка змінює красу передпліччя, адже впливає як на загальний метаболізм, так і на тканинний.
До другої групи відношу:
 • Швидке схуднення або набір ваги;
 • Зниження об'єму м'язів через різке зменшення фізичних навантажень.
«Чи можна проводити брахіопластику, якщо є висипи на руках?»
Перед кожною операцію є «стандарт» аналізів, обстежень, які проходить пацієнт. Але у конкретному випадку, я рекомендую огляд дерматолога. Як пам'ятку залишу основні протипокази:

 • Цукровий діабет;
 • Соматичні захворювання;
 • Схильність до утворення келоїдних рубців;
 • Порушення згортання крові;
 • Інфекційні хвороби в зоні рук;
 • Патології лімфовузлів у паховій зоні;
 • Ожиріння III–VI ступеню;
 • Захворювання шкіри;
 • Вік менш як 18 років.
«Коли робити операцію, щоб вже влітку носити відкритий одяг?»
На 10–14 день після брахіопластики знімаю шви. До півроку, усе залежить від організму, рубці стануть світлими й ледь помітними. Не забуваємо, аби прискорити загоєння, під час реабілітації потрібно носити компресійну білизну.
«Чого не можна робити після корекції?»
Протягом 1–2 місяців необхідно відмовитися від:
Будь-яких фізичних навантажень
01
Сауни, лазні та басейну;
02
Тривалого перебування на сонці.
03
Адже недотримання рекомендацій і порушення режиму відновлення може призвести до таких ускладнень, як: інфікування рани, зниження чутливості рук, гематом, сером та рубців.
На завершення додам, як бачите, змінити можливо все. Головне вибрати правильного лікаря і не відходити від плану лікування до кінця. Тоді точно отримаєте красивий, естетичний результат.
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency