Напишите мне в мессенджере Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

ВЕРХНЯ БЛЕФАРОПЛАСТИКА: ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ

Сьогодні відчую себе викладачем медичного ВУЗу, адже у публікації відповім не на ваші запитання, а покажу медичний погляд на цю маніпуляцію. До речі, про погляд, саме він ключ моєї «лекції».
Блефаропластика це хірургічне втручання, яке проводиться на верхній або нижній повіці, зазвичай, для поліпшення естетики очей. Хоча: жирові грижі, ефект «важкої верхньої повіки», птоз, заворіт, виворіт повік, новоутворення: папіломи, кисти та ін. — погодьтесь, блефаропластика явно не тільки «про свіжість і молодість».
«Особливості верхньої блефаропластики»
Верхня блефаропластика може проводитися під наркозом або місцевою анестезією. Це залежить від бажання пацієнта та наявності протипоказань. Після операцій на верхніх повіках розріз прихований у природній складці і стає майже непомітним після загоєння
«Протипоказання».
Гострі інфекції
Погане згортання крові
Цукровий діабет
Вагітність та грудне годування
« Реабілітація»
Перші два тижні раджу спокійний ритм, без спорту, стресу, надмірного навантаження на очі. Шви не бажано мочити аж до їхнього зняття, тобто впродовж 5–7 днів. Сліди після блефаропластики через 2–3 місяці стають непомітними.
«Ускладнення після пластики»
Як правило, все заживає швидко, «без проблем». Однак, в окремих випадках, можлива кровотеча, інфекції, рубцювання. Тому важливо слідувати вказівкам хірурга до та після втручання. Зауважу, шкіра повік тонка, тож після блефаропластики деколи з'являються набряки, синці. Хвилюватися не варто: вони зникають упродовж десяти днів.
«Для чого це все?»
Ефект омолодження до 12 років, поліпшення здоров'я, якості життя.

Сподіваюсь, ви не заснули, як це часто буває на парах, а отримали інформацію, яка допоможе зважитися на зміни.
Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency