Напишіть мені у месенджері Telegram WhatsApp Viber Messenger Mail Phone

Абдомінопластика
після пологів

Розтяжки на животі — особливість, яку часто коригують на операційному столі. Багато нехірургічних методів: лазерні шліфування, мікронідлінг, мезотерапія, татуаж допомогають поліпшити стан шкріри. Проте, розтяжки — ні що інакше як рубці, тому косметологічними альтернативами неможливо повністю ї х позбутись.

Післяродові зміни, крім розтяжок, це також надлишки шкіри живота, розходження м'язів (діастаз), грижі живота, локальні жирові відкладення. У такій ситуації — без абдомінопластики не обійтись

Під час цієї операції видаляю зайву шкіру разом з розтяжками. Натомість залишається тоненький рубчик, який ховається під спідньою білизною.
«Яких проблем допоможе позбутися абдомінопластика?»
  • Обвислий живіт після вагітності;
  • Провисання, або птоз передньої стінки живота;
  • Розходження, чи діастаз прямих м'язів живота;
  • Виражені розтяжки й післяопераційні рубці;
  • Пупкові та пахові грижі, грижа білої лінії живота.
«Абдомінопластика універсальне втручання?»
Ні, є декілька способів, які підбираються до певної проблеми.

1. Міні. Якщо у вас незначні шкірно-жирові відкладення на животі — невеликим розрізом у лобковій зоні покращую контури тіла.

2. Повна абдомінопластика — це втручання, під час якого видаляється зайва шкіра нижче пупка, ушивається діастаз, виконується ліпосакція локальних відкладень, переміщується пупок.

3. Ендоскопічна. Показана пацієнтам молодого віку з діастазом м'язів живота, без надлишків шкіри.

4. Вертикальна, або Т-подібна абдомінопластика. Таку методику використовую, коли є рубці значні надлишки шкіри, тоді крім горизонтального рубця внизу живота формується шов у вертикальному напрямку.
«Як же підбирається та чи інша абдомінопластика?»
Для кожного пацієнта розробляю індивідуальний план покращень зі спеціальним комплексом втручань.
«Для операції потрібна підготовка?»
Успішна пластика живота вимагає від вас попередньої підготовки. За 2 тижні до втручання обмежте вживання алкоголю й куріння та припиніть приймати ліки, що розріджують кров (на кшталт аспірину).
«До чого готуватись після абдомінопластики?»
У перші дні максимальний постільний режим, напівсидячи. Легкий раціон, жодних фізичних навантажень. Набряк і синці на прооперованій ділянці зникають упродовж 1–2 тижнів. У цей час ви будете носити бандаж.
«Які можливі ускладнення?»
Ризик залежить від об'єму хірургічного втручання та стану здоров'я. У виняткових ситуаціях можливі: інфекційне запалення, гематоми, асиметрія. Важливо, дослухатися рекомендацій і дотримуватись плану.

Так, абдомінопластика — складна операція, але саме вона назавжди позбавить незручності й подарує безтурботні примірки, відпочинок на пляжі без комплексів і безліч іншого. Головне, зважтесь, а у всьому іншому я допоможу.

Спеціаліст з естетичної та реконструктивної хірургії, магістр медицини, дійсний член Української асоціації естетичних пластичних хірургів, практикуючий лікар клініки Angelholm.

Досвід роботи пластичним хірургом становить більше 7 років. За цей час лікар здійснив більше 1000 успішних операцій різного рівня складності, у тому числі високоточні втручання та комплексні операції з покращення зовнішньості.
Замовте зворотній дзвінок. Для цього заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Звернення повністю конфіденційне.
БАЖАЄТЕ ЗАПИТАТИ DR VRUBLIVSKYI?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку "відправити". Протягом двох годин вам зателефонує адміністратор, аби узгодити дату та час консультації.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не повідомляємо Ваш телефон третім особам, а також не використовуємо Ваші дані для рекламних розсилок без Вашої згоди.
Натискаючи кнопку "відправити" Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
FAQ
+38 050 990 11 44

м.Чернівці
ЦІНИ
ВІДГУКИ
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
БЛОГ
ПРО ЛІКАРЯ
FAQ
АКТУАЛЬНЕ
ПАРТНЕРСЬКА
ПРОГРАМА
Copyright © 2020 Т. Врублівський
marketing by EZEM.agency